Kancelářské prostory Duett II - Košice

  • Pevný výnos 6.3% p.a.
  • Splatnost 60 měsíců
  • Výplata úroku pololetní
  • Cílová částka 100 000 EUR

Príležitosť chce využiť 10 investorov

Aktuální vklad

Cílová částka

0 EUR

100 000 EUR

  • Období crowdfundingu 15.01.2023 - 15.03.2023

Připravujeme druhou vlnu financování na r. 2023

Otevřená příležitost

KANCELÁŘSKÉ PROSTORY DUETT II - košice

Crowdfundingové financování moderních kancelářských prostor v centru Košic, které slouží jako regionální centrála FinGo SK ​

O projektu

V rámci projektu Duett II jde poskytnutí crowdfundingového financování moderních kancelářských prostor v centru Košic o ploše 310m2, jejichž majitelem je skupina InTeFi a které jsou na základě dlouhodobé nájemní smlouvy pronajaty finančně poradenské skupiny FinGo, která zde má svou regionální centrálu.

Kancelářské prostory se nacházejí v 9. patře nově postavené administrativní budovy Duett II, která je umístěna v centru Košic.

Účelem crowdfundingového úvěru poskytnutého Klientovi je refinancování části vlastních zdrojů skupiny InTeFi, které byly proinvestovány v rámci projektu a jejich vyplacení zpět akcionáři.

Parametry investice

Finančné parametre

Produkt

Participace na úvěru formou crowdfundingu
(sdílení výnosů a ztrát na základě úvěrové smlouvy)

Úrokový výnos 1
6.3 % p.a.

Způsob splácení

Úroky – průběžně, jednou za pololetí
Jistina – jednorázově k datu konečné splatnosti

Datum konečné splatnosti

31. 3. 2028 2

Minimální výška participace

400 EUR

Forma participace

Jednorazová

Poplatky

Bez poplatkov

Období crowdfundingu

15.01.2023 – 15.03.2023

Crowdfunding

Financovaný projekt

Pronajatá kancelářská plocha v Košicích

Projektová společnost

GOC Nitra Development s.r.o., se sídlem v Bratislavě

Účel financování

Refinancování části vlastních zdrojů jediného akcionáře
Klienta

Maximální výše úvěru

100 000 EUR

Minimum pro realizaci participace

0 EUR

Čerpání úvěru po tranších

NE

Hlavní podmínky čerpání

Splnění minimálního limitu pro realizaci participace

Nehnuteľnosť

Přímý majitel nemovitosti

GOC Košice Development s.r.o., se sídlem v Bratislavě

Typ nemovitosti

Administrativní nemovitost

Popis nemovitosti

Kancelárské prostory v 9. patře komplexu Duett II v centru
Košic, ke kterým patří 3 parkovací místa

Lokalita

Košice, Jantarová/nám. Osvoboditelů

Pronajímatelná plocha

310 m2 (k tomu 3 parkovací místa)

Odhad tržní hodnoty

730 000 EUR 3

Nájemní smlouva

Nájemní smlouva s FinGo CS do 11/2025, s možností
prodloužení na dalších 5 let.

1 Úroková sazba před srážkovou daní.

2 Možnost předčasného splacení ze strany Klienta nejdříve po 3. roce od čerpání.

3 Odhad tržní hodnoty nemovitosti na základě interního odhadu k 30. 4. 2022.

Často kladené dotazy

V případě, že jste se nedozvěděli potřebné info, kontaktujte nás prosím na info@oportio.cz

Oportio je platforma, která umožňuje běžným lidem stát se investory ve velkých projektech, které si vybrala investiční skupina InTeFi. Platforma spojuje množství malých investorů a jim dostupné investice do většího balíčku, který lze pak efektivně investovat.

Oportio v současnosti zprostředkovává primární realitní projekty.

Platforma jako taková projekty nevybírá. Projekty jsou většinou vybrány a realizovány investiční skupinou InTeFi. Tato skupina do projektů sama investuje a to skoro vždy i ve spolupráci s etablovanými bankami v Česku nebo na Slovensku. Výběr projektů, do kterých skupina InTeFi investuje je důkladný i právě kvůli tomu, že veškeré analýzy a audity se poskytují na kontrolu spolufinancujícím bankám.

InTeFi (www.intefi.cz) je investiční skupina která vlastní a řídí české a slovenské společnosti s obratem více než 3 miliardy korun. Působí pod ní firmy z oblastí IT a vývoje softwaru, financí a real estate developmentu, na českém trhu spoluvlastní také knižní vydavatelství a maloobchod. InTeFi v ČR a SR zaměstnává celkem více než 1 200 lidí. Na Slovensku má projekty v hodnotě přesahující 40 milionů eur. V rámci skupiny zde působí finančně-zprostředkovatelská společnost FinGO.sk, dále investičně-developerská společnost Golden Oak Capital a společnost Golden Oak Trust, která nabízí investování do zlata. Pod InTeFi patří také softwarová skupina BOOTIQ Group působící v ČR a SR. Součástí InTeFi je i největší hráč na českém knižním trhu Knižní Holding, který zastřešuje zejména Euromedia Group a síť knihkupectví Luxor.

Je to snadné. Dohodněte si krátké setkání s naším odborníkem na investice a on vám odpoví na všechny vaše dotazy. Potom stačí podepsat Rámcovou smlouvu o participaci, otevřít si účet u našeho poskytovatele platebních služeb, převést si tam finanční prostředky, které chcete investovat a vybrat z nabídky projekt, který vám vyhovuje. A pak už jen netrpělivě čekat na výsledek crowdfundingu. Pokud vámi vybraný projekt splní podmínky crowdfundingu, tak se stáváte investorem.

Jakákoli fyzická osoba, které je alespoň 18 let a má daňový domicil v EU.

Vůbec žádné. Ani za investice, ani za vedení účtu u našeho poskytovatele platebních služeb.

Ne. Rámcová smlouva o participaci pouze vytváří právní rámec pro vzájemnou spolupráci. Ale sama o sobě nevytváří pro vás žádný závazek.

Participace je váš podíl na investici v případě, že se splní podmínky, které má stanovené vámi vybraný crowdfundingový projekt. V jednoduchosti je to jen právní název pro vaši investici.

Objednávka participace vzniká v okamžiku, kdy si vyberete projekt do kterého chcete investovat a vytvoříte něco jako závazný „příslib“ převést vámi vybranou částku z vašeho Účtu jako investici do tohoto projektu v okamžiku splnění podmínek crowdfundingového projektu. Čize Objednávka participace se změní na reálnou Participaci.

Princip crowdfundingu je založen na společném investování, kde však musí být pro každého investora zajištěna maximální míra jistoty, že i ostatní investoři naplní svou Objednávku participace a crowdfunding bude úspěšně završen Participací. Z tohoto důvodu musí být Objednávka participace závazná pro všechny investory.

Princip crowdfundingu je založen na společném investování, kde však musí být pro každého investora zajištěna maximální míra jistoty, že i ostatní investoři naplní svou objednávku participace (resp. po potvrzení podmíněnou participaci) a crowdfunding bude úspěšně završen participací. Z tohoto důvodu musí být objednávka participace závazná pro všechny investory.

Vaše Objednávka participace exspiruje a nebude realizována. To znamená, že nedojde k převodu vašich peněžních prostředků na účet crowdfundingového projektu a zůstanou na vašem Účtu.

Crowdfundingová platforma Oportio vykonává veškeré své aktivity s ohledem na platnou legislativu a regulaci České národní banky, která je součástí Evropského systému centrálních bank a Evropského systému dohledu nad finančními trhy. Z tohoto důvodu je nezbytné pro účely investování do crowdfungových projektem pro každého investora zřídit Účet u poskytovatele platebních služeb. Oportio využívá pro tyto účely poskytovatele platebních služeb CYRRUS FX. s..

Vedení Účtu u tohoto poskytovatele platebních služeb v souvislosti s investováním na platformě Oportio je pro investory zdarma.

Na platformě Oportio jsou nabízeny pouze projekty do kterých investuje i provozovatel platformy, investiční skupina InTeFi. Zároveň, většina crowdfundingových projektů má zajištěno financování od renomovaných bank a z tohoto důvodu prošly projekty důkladným prověřením a jejich schopnost uhrazovat své závazky je vysoká. Zároveň, výnosová očekávání jsou nastavována realisticky a tedy realizovatelně.

Žádná investice není bezriziková a kdokoli bude něco takového tvrdit, tak minimálně zavádí. Při investování přes jakoukoli platformu nebo do jakéhokoliv investičního nástroje je třeba počítat s určitou mírou rizika.

Neexistuje investice bez rizika. Popis rizik je součástí smluvní dokumentace, případně je uveden ve speciálním dokumentu. Některá rizika jsou v popisu jednotlivých investičních příležitostí. Více info v dokumentu

KONTAKTUJTE NÁS

V případě jakýchkoli otázek nás neváhejte kontaktovat, rádi na vaše dotazy odpovíme.

NAPIŠTE NÁM